Hallitus

Syyskokous2017



Puheenjohtaja

Paula Toivonen
Loukkukatu 39, 40630 Jyväskylä
040 725 2070, paula.toivonen(ät)kolumbus.fi


Varapuheenjohtaja

Jukka Syvänen
Mäkeläntie 437, 41800 Korpilahti
0400 649 627, kapalamaki437(ät)gmail.com


Sihteeri

Ari Liukkonen
Vainiontie 16, 40950 Muurame
0400 908 273, ari.liukkonen0(ät)saunalahti.fi


Tiedotussihteeri

Juha Ruotsalainen
Mäntykatu 7, 40630 Jyväskylä
040 578 4407, juha.ruotsalainen(ät)jky.fi


Nuorisovastaava, opintosihteeri

Mikael Ojomaa, jkynuoret(ät)jky.fi


Hallitusjäsen

Virpi Riikonen, virpi.riikonen(ät)mediasepat.fi


Varajäsenet

Merja Haukka, merja.haukka(ät)mediasepat.fi

Mika Honkanen, mika.honkanen(ät)lehtisepat.fi

Jyrki Honkonen, jyrki.honkonen(ät)lehtisepat.fi

Kim Jylhä, kim.jylha(ät)lehtisepat.fi

Heikki Salomaa, heikki.salomaa0(ät)saunalahti.fi

Juha Salonen, juhi.salonen(ät)hotmail.fi


Hallituksen ulkopuolinen taloudenhoitaja

Sari Liukkonen, sari.liukkonen(ät)netti.fi

 Liity JKY:n ja Teollisuusliiton jäseneksi helposti liiton verkkosivuilla.