Yhteystiedot

Hallitus 2024–25

Puheenjohtaja
Paula Toivonen
Loukkukatu 39, 40630 Jyväskylä
040 725 2070, paula.toivonen(ät)kolumbus.fi

Hallitusjäsen
Virpi Riikonen, virpi.riikonen(ät)mediasepat.fi
Aarno Siikaranta, aarnosiikaranta(ät)gmail.com

Varapuheenjohtaja
Jukka Syvänen
----
0400 649 627, kapalamaki437(ät)gmail.com

Varajäsen
Merja Haukka, merja.haukka(ät)mediasepat.fi
Jani Holmberg, jani.holmberg(ät)komea.net
Kirsi Raitio, kirsi.raitio(ät)grano.fi
Juha Salonen, juhi.salonen(ät)hotmail.fi

Sihteeri
Aapo Palander
Mustikkakuja 2 as 4, 40340 Jyväskylä
040 7600 951, aapo.palander(ät)gmail.com

Hallituksen ulkopuolinen taloudenhoitaja
Sari Liukkonen, sari.liukkonen(ät)netti.fi

Ota yhteyttä

Alla olevalla lomakkeella voit ottaa yhteyttä ammattiosastoon. Kirjepostit puheenjohtajan tai sihteerin kotiosoitteeseen.

Yhteyslomake

Edustajat työpaikoilla

JKY:n jäseniä edustavat pääluottamusmiehet, työsuojeluvaltuutetut ja yhdyshenkilöt Jyvässeudun työpaikoilla.

Brand ID Oy: Mikko Kitinoja (plh), Raimo Lindberg (tsv)
Grano Oy: Aapo Palander (plh)
Keski-Suomen Painotuote Oy: Timo Janhonen (plh)
Keski-Suomen Sivu Oy: Kalle Aarikka (yhdyshenkilö)
Kirjapaino Kari Ky: Paula Toivonen (plh), Aarno Siikaranta (tsv)
Kirjapaino Ässä Oy: Topi Keiskoski (plh), Reija Oksanen (tsv)
Mediasepät Oy: Virpi Riikonen (plh), Merja Haukka (tsv)
Serimedia Oy: Jarno Kauppinen (yhdyshenkilö)